Participants

First Name

Last Name

country

Gouda Ismail

Abdel-Gawad

Egypt

Matthias

Alberti

German

Luis

Alcala

Spain

Ali Ismail

Al-Juboury

Iraq

Hisao

Ando

Japan

Gotz

Annette

South Africa

Iglesias

Ari

Argentina

Kumar

Ayyasami

India

Dany

Azarf

France

Michael

Benton

UK

O.N.

Bhargava

India

Y.L.

Bolotsky

Russia

Eugenia V.

Bugdaeva

Russia

Chenyang

Cai

China

Suchin

Chang

China (Hongkang)

El Hassane

Chellai

Morocco

Jinhui

Cheng

China

Philippe

Claeys

Belgium

Gilles

Cuny

Denmark

Susana

Damborenea

Argentina

Graciela

Delvene

Spain

Shenghui

Deng

China

Shuwen

Dong

China

Musacchio

Eduardo

Argentina

Kennedy

Elizabeth

New Zealand

Ignacio

Escapa

Argentina

Linhao

Fang

China

Bockelie

Fredrik

Norway

Franz T.

Fürsich

German

Fei

Gao

China

John

Geissman

USA

Engpu

Gong

China

Ian C.

Harding

UK

Jens O.

Herrle

German

Manja

Hethke

German

Linda

Hinnov

USA

Hiromichi

Hirano

Japan

Francis

Hirsch

Japan

Diying

Huang

China

Hugh

Jenkyns

UK

Baoyu

Jiang

China

Kenji

Kashiwagi

Japan

Valentas

Katinas

Lithuania

M.A.

Khalifa

Egypt

Nguyen Xuan

Khien

Vietnam

Christoph

Korte

Denmark

Michal

Krobicki

Poland

Hongwei

Kuang

China

Evelyn

Kustatascher

Italy

Yong Il

Lee

Korea

Gang

Li

China

Jianguo

Li

China

Zhong

Li

China

Huanyu

Liao

China

Zhicheng

Lin

China

Yongqing

Liu

China

Maria Lusia Osete

Lopez

Spain

Yuanzheng

Lu

China

Spencer G.

Lucas

USA

M. Sadiq

Malkani

Pakistan

Miguel O.

Manceñido

Argentina

Ferrari

Mariel

Argentina

Leszek

Marynowski

Poland

Masaki

Matsukawa

Japan

Assanee

Meesook

Thailand

Pramparo

Mercedes

Argentina

Jozef

Michalik

Slovak

Kamran

Mirza

Pakistan

Vasily V.

Mitta

Russia

Soussi

Mohamed

Tunisie

Nicol

Morton

France

Antonio

Mottese

Italy

Martin

Munt

UK

Joao Villarde Queiroz

Neto

Brazil

Le Thi

Nghinh

Vietnam

James

Ogg

USA

Federico

Oloriz

Spain

Hui

Ouyang

China

Yanhong

Pan

China

Dhirendra K.

Pandey

India

Gary

Pattemore

Australia

Jonathan

Payne

USA

Nan

Peng

China

Daniel

Perea

Uruguay

Ekaterina

Pestchevitskaya

Russia

Grzegorz

Pieńkowski

Poland

Tchoumatchenco

Platon

Bulgaria

Mihai E.

Popa

Romania

Neeru

Prakash

India

Gregory

Price

UK

Ian

Raine

New Zealand

Xin

Rao

China

Ferreira Louro Silva

Ricardo

Canada

John

Rigby

Australia

Stuart

Robinson

UK

Berrell

Rodney William

Australian

Micha

Ruhl

UK

Driss

Sadki

Morocco

Kristian P.

Saether

UK

Takashi

Sakai

Japan

Yasser F.

Salama

Egypt

Benjamin

Sames

Austria

Shin-ichi

Sano

Japan

Mohammed Rafi G.

Sayyed

India

Petr

Schnabl

Czech Republic

Johann

Schnyder

France

Paul

Selden

USA

Yan'an

Shen

China

Roberta

Somma

Italy

Paul Roberto de Figueiredo

Souto

Brazil

Maureen

Steiner

USA

Bainian

Sun

China

Chunlin

Sun

China

Kozai

Takeshi

Japan

Lawrence

Tanner

USA

Hoang Van

Tha

Vietnam

Ning

Tian

China

Jinnan

Tong

China

Harilaos

Tsikos

South Africa

Susan

Turner

Australia

Ana Bertha

Villasenor

Mexico

Valery Ja.

Vuks

Russia

Michael

Wagreich

Austria

Xiaoqiao

Wan

China

Bo

Wang

China

Xin

Wang

China

Chengshan

Wang

China

Yu

Wang

China

Yuan

Wang

China

Yongdong

Wang

China

Yaqiong

Wang

China

Xiaolin

Wang

China

Yuanqing

Wang

China

Helmut

Weissert

Switzerland

W.A.P.

Wimbledon

UK

Weimu

Xu

China

Daoyi

Xu

China

Xing

Xu

China

Jiang

Xu

China

Cunfeng

Yan

China

Wang

Yang

China

Hua

Yang

China

Daoxian

Yuan

China

Jianying

Yuan

China

Mingguo

Zhai

China

Haichun

Zhang

China

Mingjie

Zhang

China

Xiaolin

Zhang

China

Fucheng

Zhang

China

Lijun

Zhang

China

Yongli

Zhang

China

Zhonghe

Zhou

China